Search
  • Míša Laversová

Deník, se kterým se poznáte doopravdy

Tento překrásný akvarelový deník je mapou poznání vlastního já. Stránky knihy jsou plné pobídnutí, cestou, jak odkrýt všechny slupky vlastní osobnosti, uvidět se v plném světle, odpustit si, pochopit se a stát se sám sobě nejlepším přítelem.

Kniha pro všechny milovníky jógy, meditace, sebepoznávání a osobního růstu, pro nadšence krásných knih a jemných tónů, pro ty, kdo chtějí napsat knihu svého života.

Elena Brower v úvodu knihy píše: Když jsem procházela těžkými obdobími, časem pochyb, nepochopení a vlastní nedostatečnosti, jediná skutečná cesta ven z beznaděje mě vedla dovnitř sebe sama…“ Autorka knihu rozdělila do několika tematických kapitol, každá začíná meditací, která dává možnost pozastavit se a podívat se na věci z nového úhlu pohledu. „Cílem zápisníku je kultivovat naslouchání … posílit vrozenou intuici, inteligenci vycházející ze srdce a dodat si odvahu projevovat všechny živé, syrové, byť prchavé emoce.“


Poznávám se

Z anglického originálu přeložila Michaela Laversová

Autorka: Elena Brower

Počet stran 160, MOC 349 Kč

Vydalo nakladatelství Verzone, s. r. o., roku 2019

www.verzone.cz

Elena Brower světoznámá učitelka jógy. Kromě toho je výtvarnicí, spisovatelkou a designérkou. Její kniha Jóga – Umění pozornosti byla přeložena do šesti jazyků. Založila webový portál Teach.yoga, virtuální domov pro učitele jógy z více než 60 zemí, pro Poznávám se vytvořila samostatné stránky www.practiceyou.com.


Poznávám se - deník

#poznávámse #elenabrower #deník #osobnírozvoj