BALÍČEK PRO DETOX A OBNOVU

Podrobný popis

LLV  - LIFELONG VITALITY - BALÍČEK CELOŽIVOTNÍ VITALITY

LLV13e0b5122d.jpeg

Balíček Celoživotní vitality (Life Long Vitality pack) je balíček nutričních doplňků od společnosti dōTERRA. Obsahuje doplňky Alpha CRS + ®, XEOMega/VEOmega, a Microplex VMZ ®. Obsažené doplňky stravy obsahují  účinné hladiny esenciálních živin a metabolických faktorů pro optimální zdraví, energii a dlouhý život. V kombinaci s čistými certifikovanými esenciálními oleji testované třídy CPTG ® od dōTERRA a zdravým životním stylem přirozeně podporují mladý vzhled a vitalitu  celého života.

Alpha CRS +

doTERRA Alpha CRS + ® Komplex buněčné vitality kombinuje účinné hladiny rostlinných extraktů pro zdravé zdravé množení a životnost buněk s důležitými metabolickými faktory buněčné energie. •     Podporuje zdravé rozmnožování a životnost buněk, protože redukuje oxidační zátěž na DNA a dalších významných buněčných strukturách

 •     Podporuje zdravou reakci na oxidační stres v buňkách

 •     Stará se o zdravé mitochondrie a tím podporuje buněčné zdraví, zdravý buněčný metabolismus a produkci energie

 •     podporuje zdravou buněčnou imunitu

 •     podporuje mentální jas a zdravou funkci mozku


XEO/VEO Mega 

doTERRA 's XEOMega Omega Complex je jedinečná směs čistých esenciálních olejů testované třídy ® a mořských a suchozemských omega mastných kyselin.

(VEOmega je rostlinný doplněk na bázi lněného oleje).

Omega mastné kyseliny pomáhají podporovat zdraví kloubů, mozku a kardiovaskulární zdraví, podporují zdravou imunitní funkci, a prokázaly, a prokazatelně zprostředkovávají zdravou reakci na projev zánětu v buňkách. Jediná denní dávka XEO Mega poskytune 1000 miligramů mořských lipidů (XEO) s 340 mg ERA a 240 mg DMA a směsí rostlinných esenciálních mastných kyselin. XEOMega také zahrnuje 800 IU přirozeného vitamínu D, 60 IU přírodního vitamínu E , a 1 mg čistého astaxanthinu (jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů). 

 

 •     Podporuje kardiovaskulární zdraví redukcí oxidačního stresu a zprostředkovává zdravou buněčnou odpověď na zánět

 •     Podporuje zdravou funkci a pohodlí kloubů

 •     Ochraňuje před oxidací lipidů a podporuje zdravé fungování mozku

 •     Podporuje zdravou pokožku

Microplex VMZ ® MICRONUTRIENT COMPLEX

doTERRA Microplex VMZ ® Food Nutrient Complex je celopřírodní, kompletně vyvážený recept bio dostupných vitamínů a minerálů, které v moderním jídelníčku často chybí. Obsahují vyváženou směs esenciálních antioxidačních vitaminů A , C, a E , a energetický komplex B vitamínů obsažených v patentované glykoproteinové matrici. Obsahuje také vápník, hořčík, a zinek a 72 organických stopových minerálů pro optimální zdraví kostí a metabolismus. Mikroplex VMZ ® obsahuje doTERRA rostlinnou směs na trávení Tummy Tamer ™- Mátu, Zázvor, a kmín na zklidnění žaludku těch, kteří jsou citlivější na jiné doplňky stravy a vitamíny. Neobsahuje žádné produkty ze zvířat ani syntetické přísady.

 •     Poskytuje 22 esenciálních vitamínů a minerálů na podporu normálního růstu, provozu a údržby buněk

 •     Bojuje proti volným radikálům antioxidačními vitaminy A, C, a E

 •     Podporuje zdravý metabolismus a buněčnou energii

 •     Podporuje zdravé kosti vápníkem, hořčíkem, zinkem a vitaminem C a vitamínem D

 •     Podporuje zdravou funkci imunity

 •     Podporuje zdravé trávení

 •     Poskytuje optimální příjem esenciálních živin

PB ASSIST +

pb assis.jpg

Probiotika pro dospělé Pb Assist + jsou patentovaná formule prebiotické vlákniny a šesti kmenů probiotických mikroorganismů v jedinečné dvouvrstvé kapsli. Obsahuje 6 miliard CFU (jednotky, schopné tvořit kolonie) účinných probiotických kultur a rozpustných prebiotických FOS (fruktooligosacharidů), které podporují růst přátelských bakterií. Dvojitá kapsle s postupným uvolňováním je určena k ochraně citlivých probiotických kultur před žaludečními kyselinami. PB Assist + nabízí jedinečný, bezpečný a efektivní způsob, jak podpořit zdravé fungování trávicího traktu a imunitu.

• Podporuje kladnou bilanci a množení prospěšných bakterií

• Udržuje zdravou rovnováhu střevní mikroflóry 

• Podporuje správnou funkci trávicího a imunitního systému 

• Podporuje zdraví gastrointestinálního traktu, zejména střeva a tlustého střeva 

• Pomáhá podporovat optimální metabolismus a vstřebávání potravy

 

GX ASSIST

GX ASSIST.jpg

Detoxikační a čistící formule pro trávicí trakt GX Assist kombinuje esenciální oleje a kyselinu kaprylovou, které vytvářejí nepřátelské prostředí pro potenciální hrozby naší trávicí imunity, a předchází tak trávicím potížím.

Užívejte po dobu 10 dnů jako přípravný čistící krok detoxu před použitím PB Assist® + .

Obsahuje:  esenciální oleje z oregana, čajovníku (tea tree), citronu, citronové trávy, máty, tymiánu, v kombinaci s kyselinou kaprylovou.

• Patentovaná směs CPTG Certified esenciálních olejů a kaprylové kyseliny poskytuje přirozenou očistu pro zdravý trávicí systém

• Pomáhá s podporou zdravého trávicího traktu vytvořením nepřátelského prostředí pro možné škodlivé patogeny

• Užívá se jako přípravný pročišťující krok před užitím probiotické ochranné formule PB Assist+

ZENDOCRINE GELOVÉ KAPSLE A DETOXIKAČNÍ KOMPLEX

zendo softgels_5126549593311464390_o.jpg

By offering only the highest quality of products, we guarantee you’ll be satisfied with your purchase. Whatever unique or specific item you’re looking for, we’re confident you’ll find exactly what you need at esence života.

 

DDR PRIME KAPSLE

ddr.jpg

Podporují zdravou reakci na volné radikály, poskytují buňkám antioxidační podporu a starají se o zdravý životní cyklus buněk - snaží se zachránit ty, které je ještě možno zachránit a urychluje rozpad těch, které už zachránit nemožno.

DDR Prime kapsle obsahuje tyto esenciální oleje: Kadidlo, Divoký pomeranč, Litseu, Tymián, Hřebíček, Saturejku, Niaouli, Citronovou trávu.


DŮLEŽITÉ INGREDIENCE:

Kadidlo:  má protizánětlivé a imunostimulační účinky. Často se používá na podporu reakcí těla na rakovinu a jiné buněčné nemoci.

Divoký pomeranč: má vysoký obsah d-limonénu, který prokázal potenciál potlačit růst rakovinných nádorů (Kato a kol., 1992) a snižovat hladinu cholesterolu  (Sorentino a kol., 2005).

Citronová tráva: má protizánětlivé a antiseptické účinky. Složky nacházející se v tomto oleji prokázaly schopnost potlačit růst rakovinných buněk (Carnesecchi a ol. 2001) a navodit apoptózu (buněčná smrt) lidských leukemických buněk (Kumara a kol., 2008).

Tymián: má silné antioxidační a antiseptické účinky. Často se používá na podporu mozku během procesu stárnutí. 

Saturejka zahradní: prokázala fungicidní ( Sabzggabaee a kol., 2012) a protizánětlivé

( Hajhashemi a kol., 2012) účinky. Studie prokázali schopnost oleje ze saturejky zahradní snížit peroxidaci lipidů spojenou s procesem stárnutí u myší ( Misharina a kol., 2011) a poškození DNA spůsobené oxidačním stresem v lymfocytech potkanů. (Mosaffa a kol., 2006). Kromě toho metanolový extrakt  ze saturejky zahradní snižoval přilnavost krevních destiček (rizikový faktor pro srdeční choroby) in vitro ( Yazdanaparast a kol., 2008).

Hřebíček: má silné antioxidační účinky, působí protiinfekčně a podporuje zdravou funkci jater a štítné žlázy.

Niaouli (Melaleuca  quinquenervia): má silné fungicidní účinky a působí protizánětlivě. Pomáhá chránit před radiací a též pomáhá regenerovat poškozené tkáně. 

TERRAZYME

TerraZyme-Digestive-Enzyme-Complex-6_740

Je komplex trávicích enzymů. Obsahuje aktivní enzymy, které často chybí v jídle, které je vařené nebo zpracované a plné konzervačních látek. Silná kombinace trávicích enzymů TerraZyme podporuje v těle neustálou produkci enzymů nezbytných pro zdravé biochemické funkce v celém těle - včetně zdravého trávení živin z jídla a buněčné metabolizaci živin na energii. TerraZyme obsahuje množství enzymů, které pomáhají při trávení bílkovin, tuků, komplexních sacharidů, cukrů a vlákniny .

TerraZyme je určen k použití pro všechny členy rodiny, kteří touží po doplnění enzymů. TerraZyme je vynikajícím produktem pro lidi se specifickými intolerancemi na jídla, které vznikají z nedostatku trávicích enzymů. TerraZyme je skvělým dodatkem k Lifelong Vitality balíčku celoživotní vitality.


 • Podporuje trávení a metabolismus jídel s nedostatkem enzymů

 • Zrychluje přeměnu živin z jídla na buněčnou energii

 • Podporuje trávicí pohodlí a toleranci k různým pokrmům

 • Podporuje zdravou produkci metabolických enzymů

 • Poskytuje důležité minerální spolufaktory pro enzymatickou aktivitu