Používala jsem směs Balance a při zkoušce se soustředila na dech... a konečně jsem udělala řidičák.

- Šárka H.

Používám skoro denně olejík na trávení a do vody Citrón. Levanduli na večer a jsem blažená. Miluju ty vůně. Na břicho mi zabere jediná kapka!

- Martina V.

Nachlazení mi zmizelo dřív, než obvykle. Myslím, že nutně potřebujeme ještě jeden difuzér. Nebaví mě to pořád přenášet mezi obývákem a ložnicí. :)

- Barbora M.

Trvalo mi to celý rok, než jsem se rozhodla. Člověk si musí projít uvědoměním si reality trhu a toho, jak se firmy staví vůči etice, charitě, kvalitě a komunikaci se zákazníkem

- Andrea G.

 

Používáme v difuzéru On Guard a Air a děti ve školce jsou mnohem méně nemocné, než byly loni touhle dobou.

- Radka P.

Náš pejsek měl bolení břicha a zvracel, tak jsme mu na břicho a tlapky natřela ZenGest a zbytek z prstu dala olíznout a za pár minut ožil. Normálně mu dáváme živočišné uhlí, ale říkala jsem si, že použijeme oleje. A vypadá to, že to zabralo! Já si beru kopajvu, když jsem podrážděná nebo nervózní.

- Romana H.

Mé oblíbené trio je růže, jasmín a magnolie, mám skvělou náhradu parfému, nosím všude s sebou a jasmín kuličku používám jako deodorant. Citrusy  míchám do dresinku, do smoothie, kurkuma je taky super! Inspirovala jsem se tvojí radou a dávám kapku do myšky nebo do dřezu a najednou to u nás voní všude!

- Slávka D.

Už jsem chodila na nejrůznější jógy od dob, co tohle studiu existuje, ale teprve s Vámi jsem se dostala při józe do toho příjemného stavu „hadr“:), a to je nejlepší.

- Helena M.

 

Kluci mají vlastní difuzér a nejraději mají On Guard, v tom by se nejraději snad i koupali :). Když začne trochu kašel, tak jim dávám eukalyptus a levanduli a do rána je po kašli. Já sama si dávám Myrhu a Balance na nohy s Cypřišem, a jak to vysadím, tak jsem nesvá!

- Olga A.

Používám skoro denně olejík na trávení a do vody Citrón. Levanduli na večer a jsem blažená. Miluju ty vůně. Na břicho mi zabere jediná kapka!

- Martina V.

Nachlazení mi zmizelo dřív, než obvykle. Myslím, že nutně potřebujeme ještě jeden difuzér. Nebaví mě to pořád přenášet mezi obývákem a ložnicí. :)

- Barbora M.

Syn mi hovori: „Mami, ten olejníčkek nás sklidnil, už jsme mnedělali ty rychlé věci.“, olejíček Steady a rychlé věci - lietali po bytě ai s kamaratom. :-) Ráno som ich oba namazala!

- Světlana H.

On Guard je fakt zázrak. Přijeli jsme domů a syn měl teplotu, která se pomalu měnila na horečku... On Guard do pokojíčku do difuzéru, pár kapek na nožičky, a šel spát jen s lehce zvýšenou.

- Magdalena L.

Děkuju za bohatou jógu.

- Františka N.

 

Děkuji za hezké shrnutí myšlenek z hodiny, je to všechno svatá pravda. Většinou tato základní pravidla o nastavení lidské mysli známe, jen na ně v té dnešní hektické době často zapomínáme. Proto je skvělé, že jsou místa, kde si můžeme připomenout, že si vše vytváříme sami v sobě, a ž můžeme velkou měrou ovlivnit své prožívání. Opět se mi potvrdilo, že nic se neděje bezdůvodně, myslím tím, že jsem zrovna včera navštívila Vaší hodinu, hodně mi to pomohlo, začínala jsem propadat panice z epidemie, která je aktuálně přetřásaná médii. Dnes jsem na tom podstatně lépe  Krásná přidaná hodnota!

- Zdeňka

Nevěděla jsem o tom, že doterra tolik vrací zpět do světa. Šokovalo mě to.

I to, z jakých farem a plantáží získávají zdroje pro oleje.

Moc mě to potěšilo.

Děkuju, že mohu být součástí, rezonuje to se mnou to.

Prostě

DĚKUJU TI

- Markéta